לאסו מסיבות | רווקים | רווקות
לאסו מסיבות | רווקים | רווקות

הרעיונות הכי שווים למסיבת רווקים

אחי מאיפה מתחילים?! הבאנו לך מאמר מדוגם, עם דברים שחשוב לדעת, כדי לתכנן לאחיך מסיבת רווקים אליפות ובלי בלתמ"ים. זוז!

שתפו את הפוסט ב:

אתם ביקשתם, ואנחנו ריכזנו עבורכם בכתבת - עומק מקיפה אחת את כל הרעיונות למסיבת רווקים:

מזל טוב! החבר הכי טוב שלך התארס. איך ההרגשה? 

עם כל הפרגון והאהבה, אתה מרגיש באותה שנייה נפילה חופשית לבור ללא תחתית. בין אם אתה נשוי ובין אם רווק מאושר, כחבר הטוב של החתן לעתיד אתה ודאי מודע לגודל המשימה המוטלת על כתפיך: ארגון מסיבת רווקים מהחלומות. אחת כזאת שכולם יזכרו – ולטובה! המסיבה שבה גם החבר'ה ייהנו, ומצד שני בנות הזוג שלהם ובעיקר הכלה-לעתיד לא ימצאו סיבות להתעצבן (אין ספק שהן ינסו). זהו לכל הדעות אתגר קשה לפיצוח. אז איך מתחילים? לכן אנחנו כאן.

לפני הכל חשוב לזכור שכלל הזהב הוא לחשוב על כל הפרטים הקטנים ולתכנן כל מה שאפשר מראש ובשום אופן לא לזרום ולחשוב שיהיה בסדר. א. כי לא יהיה ב. כי תכנון טוב יקל מאוד על הזרימה ועל הגוד וייבס באירוע עצמו. קדימה, יוצאים לדרך:

קודם כל, צריך לאתר את המשתתפים במסיבת הרווקים המיועדת

אם אתה לא מכיר את שאר החברים של החבר הכי טוב שלך – שלב ראשון תתבייש. בשלב השני פנה למאורסת הטרייה לקבלת שמות + טלפונים ובשלב הגרוע – לאם החתן-לעתיד. אם כל אלה לא יעזרו, תמיד תוכל להיעזר בקצינת הקישור, אבל זה באמת מוצא אחרון. לכל החבורה שאספת אתה אמור לפתוח קבוצת ווצאפ ייעודית ASAP – דבר שיקל עליך גם להאציל סמכויות בעתיד ולהוריד מעצמך חלק מהעול (עניין חיוני שיפורט בהמשך).

אבל בכמה אנשים מדובר? הרווק המתבודד הקלאסי (כאלה נמצא בעיקר בסדרות אנגליות או איריות באפור קודר) מסוגל לסגור עניין גם עם שני חברים בלבד בבר (בדבלין) בלילה שלפני החתונה, אבל ישראלים שורשיים כמונו אוחזים במס' מכובד של אחים, בני דודים, גיסים, חברים מבית הספר, מהצבא, מהאוניברסיטה ומהעבודה, ובקיצור אתה עשוי להגיע לרשימה של 30 איש – שזה לא בהכרח דבר רע, כאשר לוקחים בחשבון שהעלויות מתחלקות בין כולם – רק שים לב שבהיקף כזה תידרש להרים אירוע שיכשיר אותך באופן מקצועי להפקת אירועים – אכן תחום עיסוק שווה ומתגמל. אנחנו אומרים: לך על זה!

עכשיו הגיע שלב ההחלטה - מה יהיה אופי האירוע?

כדי לקבל רעיונות למסיבת רווקים מוצלחת ולמתג את עצמך כחבר-על-מלא, אל תחסוך בתחקיר, בהתיעצות ובסיעור מוחות עם כל מי שזז ועל כל מה שזז. כולנו היינו שם – בווילות מפוארות, בקמפינג מתכלב, בסופשבוע בחו"ל (למי שידם משגת), בטיולי שטח מאתגרים, בקריוקי מפדח, בפיינטבול ממריץ, בקיאקים, בספא ובמסעדות-שף. כולנו נהנינו וגם סבלנו – וזה הזמן בשבילך, כמארגן, ללקט את ההמלצות הטובות ביותר מהחבר'ה.

לא פחות חשובה קצת התחשבות באופיו, בטעמו ובהעדפותיו של החתן לעתיד: האם הוא טיפוס שקט או מוחצן? האם חובב פעילות או סתלבטן? האם הוא בכלל יודע לשחות??? כדאי מאוד להתאים את המסיבה למי שלכבודו עורכים אותה, ואפילו – כן כן, למשקיעים – להרים חידון בנוסח 'חיים שכאלה', לארגן משחק 'המרוץ למיליון' עם רמזים הקשורים בדרכו הרומנטית הכושלת של החתן-לעתיד עד שפגש את ארוסתו המושלמת, או לקרביים שבינינו – 'הישרדות – החופה'. משימה מהסוג הזה קלאסי להטיל על אחד החבר'ה האחרים ולהשאיר לעצמך את סגירת הקצוות הלוגיסטיים ואת ניהול-העל. 

עכשיו הגיע שלב ההחלטה - מה יהיה אופי האירוע?

כדי לקבל רעיונות למסיבת רווקים מוצלחת ולמתג את עצמך כחבר-על-מלא, אל תחסוך בתחקיר, בהתיעצות ובסיעור מוחות עם כל מי שזז ועל כל מה שזז. כולנו היינו שם – בווילות מפוארות, בקמפינג מתכלב, בסופשבוע בחו"ל (למי שידם משגת), בטיולי שטח מאתגרים, בקריוקי מפדח, בפיינטבול ממריץ, בקיאקים, בספא ובמסעדות-שף. כולנו נהנינו וגם סבלנו – וזה הזמן בשבילך, כמארגן, ללקט את ההמלצות הטובות ביותר מהחבר'ה.

לא פחות חשובה קצת התחשבות באופיו, בטעמו ובהעדפותיו של החתן לעתיד: האם הוא טיפוס שקט או מוחצן? האם חובב פעילות או סתלבטן? האם הוא בכלל יודע לשחות??? כדאי מאוד להתאים את המסיבה למי שלכבודו עורכים אותה, ואפילו – כן כן, למשקיעים – להרים חידון בנוסח 'חיים שכאלה', לארגן משחק 'המרוץ למיליון' עם רמזים הקשורים בדרכו הרומנטית הכושלת של החתן-לעתיד עד שפגש את ארוסתו המושלמת, או לקרביים שבינינו – 'הישרדות – החופה'. משימה מהסוג הזה קלאסי להטיל על אחד החבר'ה האחרים ולהשאיר לעצמך את סגירת הקצוות הלוגיסטיים ואת ניהול-העל. 

נפל עליך תיק לארגן את המסיבה?
קבלו הצעה שווה לארגון מסיבה מושלמת

איך בוחרים לוקיישן למסיבת רווקים?

המבחר ענק, ומקומות חדשים נוספים כל יום, עם ההתפתחות של התחום והדומיננטיות של מסיבות רווקים ברשתות החברתיות. צימרים פסטורליים שנועדו בעבר לזוגות או למשפחות, מציעים את שירותיהם למסיבות רווקים ומתאבזרים בהתאם. וילות שפעם אנשים אשכרה גרו בהן מוצעות עם הבריכה ושולחן הפינג פונג לקבוצות חברים שרוצים לחגוג. לופטים יעודיים למסיבות נפתחו עם כל האבזור הנדרש; וכך גם יאכטות שמציעות שיט משולב במסיבה; אתרי קמפינג שמשלבים טיולי-טבע מודרכים, טיולי ג'יפים, או שיט בקיאקים; אתרי ספא שמציעים ימי כיף משולבים בטיפולים ובארוחה (מתי עוד תהיה לך הזדמנות לעבור טיפול פנים?); חמאם שסוגר את הלוקיישן לחוגגים בלבד ומזמן חוויה מיוחדת, כי עם הבגדים שנופלים יורדות גם המסכות, והארוע עשוי להיות מאוד מגבש; ועוד ועוד.

אז מה צריך להיות במקום אירוח כדי שנוכל לקיים בו מסיבת רווקים?

בקיץ – די חובה בריכה, אם לא מתמקמים באתר הנמצא לחוף הים, הכינרת, או איזה מקווה מים טבעי אחר. המהדרין יתעקשו בנוסף על ג'קוזי גדול שיכול להכיל כמה חברים יחד. לא לשכוח לברר אם יש במקום מזרונים ומתנפחים לבריכה, או שאתם כאורחים תצטרכו לדאוג להם. שולחנות פינגפונג, סנוקר, כדורגל – יוסיפו לחוויה. למכורים: סוני פלייסטיישן, Wii, שולחנות פוקר, רולטה ועוד. טלוויזיה עם מסך גדול או מקרן – חובה. בנוסף לא תזיק מכונת קריוקי לחובבי הז'אנר. 

מובן שיש צורך במטבח מאובזר, במקרר ובמנגל גדול. בררו אם יש במקום בר אלכוהול ומה העלות – במקרים רבים ישתלם יותר לקנות ולהביא בעצמכם – אלכוהול הוא מאסט במסיבה רווקים ומוקדש לו בהמשך סעיף נפרד. 

טיפ חשוב: סידורי השינה

רבים לא חושבים על הנקודה הזאת, אבל לא בין כל החברים הטובים של החתן-לעתיד יש קשרים כל כך טובים, לכן אם המסיבה כוללת לינה, והחדרים זוגיים/לשלושה, כדאי להחליט על החלוקה מראש ולא להיסחף לספונטניות. בררו מי רוצה לישון עם מי ואל תסמכו על כך שכולם יהיו שיכורים מכדי להבדיל עם מי הם ישנים.

קפיצה קטנה לחו"ל

כל מי שטיילו באמסטרדם ובפראג מכירים את ריח הבירה שמרכזי הערים האלה אפופות בו, בירה הספוגה כבר במרצפות הרחוב. ומשמשת עדות לאינספור מסיבות הרווקים השיכורים מכל רחבי אירופה והעולם. אמסטרדם היא גם יעד מועדף בזכות הקופישופס שיחסכו לחובבי הז'אנר הרבה אנרגיה של התארגנות.

אין ספק שטיול לחו"ל מקפיץ את העלויות של מסיבת הרווקים, אך אם מספר הנוסעים מצומצם, והם במילא התכוונו איכשהו לנסוע לחו"ל בחופשת הקיץ/ בחגים – כל אחד בנפרד או כמה יחד – אפשר לנצל את המומנטום ולחבור יחד למסיבת רווקים מיוחדת שלא תישכח. גם לא חייבים מלון מפואר – דירת אייר.בי.אנ.בי תספיק – במילא רוב הזמן תחגגו בחוץ.

עוד יעדים שכדאי לחשוב עליהם, אם הכיס מאפשר:

 • ורשה, קייב ובוקרשט האהובות על בני עמנו בזכות המחירים הזולים והבילויים הזמינים. 
 • קפריסין ויוון עם יתרון הביתיות והטיסה הקצרה.
 • טורקיה – אם אתם לא ברוגז עם ארדואן, אין על השוק של איסטנבול לקניות ואין על הריביירה הטורקית למלונות 5 כוכבים דלוקס הכל כלול. 
 • ברצלונה כי חוויות מעטות יתעלו על צפייה משותפת במשחק כדורגל בקאמפ נואו.
 • רומא – כנ"ל בסטאדיו אולימפיקו.
 • זנזיבר, סיישל, המלדיביים – יעדי נופש אקזוטיים, שמוצעים בדילים של טיסה + מלון לעתים משתלמים במיוחד, ויספקו לכם חוויה שלא תישכח וגם תיראה הכי טוב באינסטגרם. 
 • לאס וגאס – היעד האולטימטיבי למסיבות, כי כידוע מה שקורה בווגאס נשאר בווגאס.

רעיונות מקוריים במיוחד למסיבות רווקים

הפריחה העצומה בתחום הולידה גם שבלונות של אלכוהול + מוסיקה + חשפנית, אבל במסיבות רווקים, כמו בכל תחום, לא כדאי להיות בנאלי. גלה מקוריות, והחתן לעתיד + החוגגים ייהנו ויעריכו את החשיבה מחוץ לקופסה ולא יתפּקדו ל'עוד' אירוע אחד בשרשרת, כשכבר נמאס והכל מתערבב בזיכרון. אז קבל רעיונות שבטח לא חשבת עליהם, למסיבות רווקים מקוריות, בעלויות ובטווחי מחירים משתנים:
 • קפיצה למופע בחו"ל של הלהקה/זמר/ת האהובים על החתן-לעתיד
 • חופשת סקי בחו"ל – למי שחולים על הספורט הלבן ולחבריהם שלא אכפת להם לחזור מגובסים
 • הופעה פרטית של אמן סטנד-אפ האהוב על החתן
 • פעילויות אתגר כמו צניחה חופשית, או אתגריות פחות כמו ריחוף במנהרת רוח
 • הכיוון הגברי-לוחמני: סדנאות קרב מגע, קונג פו, הגנה עצמית, ירייה בחץ וקשת, מטווח אקדחים ופיינטבול
 • סדנאות רוחניות בנוסח איך לחשוף את הפגיעוּת שלך ולהתחבר לגבריות שלך. אם זה כיוון שתפור על החתן – תזכו באירוע בלתי נשכח
 • סדנת סטיילינג אישי – אתם תשתדרגו, ואין ספק שהכלה ובנות הזוג של כל המשתתפים יאהבו במיוחד ויקטפו את הפירות.

רעיונות למסיבת רווקים זולה בקטנה

עם כל הכבוד לראוותנות ול'שמיים הם הגבול', יש בינינו גם צעירים, סטודנטים, דלי תקציב, צנועים, חסכנים (במובן הטוב של המילה!),  או גם מי שקשה להם למצוא את הזמן בעבודה השוחקת ובדאגה למשפחה ולילדים ולא מסוגלים להרשות לעצמם לקחת פסק זמן ארוך מהשגרה ופשוט לברוח מהכל. 

לאלה מתאימים טיולים של יום אחד ברכב הפרטי כשכמה חבר'ה נוסעים ביחד – למשל ליקבים שמציעים דילים של ארוחות וטעימות; לקבוע ארוחת ערב משותפת במסעדת-נושא מיוחדת; לקבוע ערב במועדון קריוקי שבו אפשר גם להזמין מראש כיבוד במחיר קבוע; במקרה שהחיים קשים ממש, כולם מובטלים, ואין חשק אפילו לכל אלה, ראו הסעיף הבא.  

איך מארגנים מסיבת רווקים בבית?

גם בבית אפשר להשקיע ולהרים אירוע מוצלח. במקרה כזה, בחרו דירה מרווחת עם מקומות ישיבה נוחים, עדיף עם מרפסת או בית עם חצר למנגל, וחשוב ביותר: אל תזניחו את התפאורה המתאימה שאפשר לקנות בחנויות ייעודיות לצרכי מסיבות, או – לרואים את הנולד – להזמין בהכי זול מעלי אקספרס, כדי שהחתן – לעתיד ירגיש שמדובר במסיבת רווקים ולא בעוד מפגש שגרתי של החבר'ה. הטילו על כל אחד להביא בקבוקי אלכוהול, דאגו לסטרימינג של מוסיקה מרימה, אפשר אפילו להזמין פיצות ואין אחד שיתנגד ולהיערך מראש עם תוכנית אמנותית שכוללת חידון של פרטים אינטימיים מחיי החתן-לעתיד, טורניר פוקר, סרט וידאו של תחנות בחיי החבר'ה, משחקי שתייה, או כל הפקה שתיתן ערך למסיבה.

אלכוהול

קשה להפריז בחשיבות השתייה למסיבה מוצלחת. ככלל, תמיד יותר זול להביא את המשקאות החריפים שלכם, שתקנו במרוכז באחת החנויות הסיטונאיות הזולות, מאשר לקנות את האלכוהול של המקום, או אפילו מכך שכל משתתף יביא בקבוק שווה. לשם כך הכינו רשימה מסודרת לפי הרגלי השתייה של החבר'ה, אל תשכחו גם משקאות נלווים כמו מיץ תפוזים, מיץ אשכוליות וכו',  וזכרו: אין דבר כזה יותר מדי בירות, או כמו המשפט הידוע ברוסית "אין אישה לא יפה, יש פחות מידי וודקה".

אוכל

תלוי במקום שבו תבחרו לערוך את המסיבה, תוכלו להשתמש בקייטרינג, להזמין שף שיבוא ויבשל, או – הכי זול – לקנות מראש בשר ותוספות, חטיפים ומתוקים בשפע ולמנגל את עצמכם לשובע. גם במקרה הזה, תכנון שווה זהב: רשימה ריאלית של כל מה שצריך, לדאוג למנגל גדול ותקין באתר המיועד ולהכין אלטרנטיבה סבירה לטבעונים אם יש כאלה, וכמובן לשאול בקבוצת הווצאפ אם קיימים בעלי אלרגיות ורגישויות. עכשיו נותר רק להטיל על כמה מהחבורה את ביצוע הקנייה המרוכזת ואת שינועה לאתר המסיבה. 

מוסיקה

מרמקול אלחוטי טוב, דרך מערכת הגברה משוכללת שכוללת גם תאורה ועד הופעת אורח של זמר/ת שהחתן אוהב – בחרו את האפשרות שהכי שמתאימה למסיבת הרווקים שלכם. גם אם הולכים על האופציה הראשונה והפשוטה, חשוב להכין מראש {פלייליסט למסיבת רווקים} המורכב מהעדפות המשתתפים וכמובן מהשירים האהובים על החתן-לעתיד. אל תזלזלו בעניין – מדובר במבצע בפני עצמו שאותו כדאי להטיל כמשימה על המשתתף המוסיקלי ביותר שבחבורה. ואחרי כל זה כדאי להיות מודעים לכך ש-99% ממסיבות הרווקים, מניסיון, ולא משנה מה בחרתם, הופכות בסוף לחפלה שיכורה ושמחה על טהרת המוסיקה המזרחית – אז תנו בכפיים!

אביזרים

כבעלי כרומוזום Y אנחנו פחות חזקים בתחום הזה, בהשוואה לבנות שמסוגלות לתכנן שלושה חודשים מראש מסיבת-נושא של חדי-קרן ולהצטייד בכל הנדרש מאתרי קניות בחו"ל, ועם זאת כדאי לדאוג במינימום למזרונים ומתנפחים לים ולבריכה, למשחקי כדור במים, למטקות, לכדורגל וכדומה.  

חשפניות

חשפנית כן או לא. זוהי שאלת השאלות. יש מי שלא מסוגלים לדמיין מסיבת רווקים מוצלחת בלעדיהן וחשפניות הן בעיניהם בכלל שם נרדף למסיבת רווקים. הכלה-לעתיד, בדרך כלל, פחות מתלהבת, ויש גם בחורים שלא מניעים לכיוון הזה, לכן כמארגן המסיבה אנו מציעים לך לברר טוב-טוב שכולם בווייב ובעיקר החתן. אם אכן תחליטו להזמין חשפנית או כמה, כמובן לכו על הכיוון השטותניקי והמצחיק ופחות המטריד. 

אז מי תכל'ס מארגן את כל הדברים האלה?

גם אם אתה כחבר-הכי-טוב-של לוקח על עצמך את ארגון-העל והתיאום מול ספקי השירותים, חשוב מאוד שתאציל סמכויות, אחרת אתה פשוט יכול לסגור את הבסטה, לשכוח מהחיים שלך ולעבור לעבוד בארגון המסיבה כפול טיים ג'וב. גם אם תארגן ותסגור מול בעל המקום שבו תחגגו, אל תשכח למנות מישהו כאחראי על האוכל, חבר אחר אחראי על האלכוהול, שלישי – על תיאומי ההסעות (והנהג תורן שלא שותה), רביעי על הפרופס והתוכנית האמנותית. אל תשכח לסכם עם הצלם של החבר'ה, שידאג להישאר פיכח יחסית ולתעד את העניינים, כשתהיו שיכורים מדי לתפוס את הרגע ובכל זאת תרצו להוציא לאנשים את העיניים בתמונות באינסטה ובסרטונים בטיקטוק.

מתי מכניסים לתמונה את החתן-לעתיד?

הכי כיף להפתיע את החבר הטוב בגימיקים שהכנתם עבורו, אבל לא היינו ממליצים על הפתעה ב-100% – כלומר בחור קשור-עיניים שנחטף בבגאז' של מכונית זה פחות, אבל בהחלט אפשר לספר לו על התכנון הכללי ולהשאיר כמה מרכיבים כהפתעה (נניח הופעת סטנד-אפ שהזמנתם בשבילו). לעניין ההפתעות (רק טובות!)  אפשר ורצוי לשתף פעולה עם כלתו-לעתיד.

ארגון מסיבת רווקים ע"י חברת הפקות

אם כולכם הייטקיסטים טחונים ועסוקים – עשו לעצמכם טובה, חסכו את הכאב ראש ופנו למפיק אירועים שיתפעל הכל. מצד שני, אנחנו בטוחים שהרשימה המקיפה ומאירת העיניים הזאת של רעיונות למסיבת רווקים עשתה לכם חשק לארגן בעצמכם את הכל, אז… 

שמעתם על מסיבת רווקים שמארגן החתן -לעתיד בעצמו לעצמו?

כן, יש גם כאלה, וזה קורה במקרים הבאים:

 1. החתן חולה שליטה, חולם על האירוע כבר שנים ורוצה שהכל יהיה לפי טעמו. זו אמנם סטייה שיותר נפוצה אצל כלות-לעתיד ששואפות למסיבת-רווקות מושלמת, אבל יש גם גברים כאלה ובייחוד כיום, כשמסיבות הרווקים כל כך פופולריות וזוכות לתהודה היסטרית ברשתות החברתיות.
 2. החתן אמיד מאוד ולוקח את עלויות האירוע עליו. במקרה כזה הוא בטח ישכור את שירותיו של מפיק אירועים ויסגור עניין. מה יש להגיד? הרווחתם. אבל בכל זאת שתפו אותו בכמה רעיונות, כי המפיק אולי לא יחשוב על כל מה שבאמת יבוא לכם לעשות. 
 3. החתן צנוע להחריד ולא  מעונין שחבריו ייכנסו להוצאות בגללו. אנחנו לא מכירים כאלה, אבל מניחים שסטטיסטית הם קיימים איפשהו, גם אם טרם נתקלנו בהם אישית.

עלויות של מסיבת רווקים

רבים מתלוננים על העלויות הגבוהות של מסיבות הרווקים והרווקות, שהפכו חלק בלתי נפרד מדרכו של כל זוג צעיר לעבר החופה, בהתחשב בכך שהחתונה עוד לפנינו וגם עליה נצטרך לשים סכום לא-מבוטל. 

צריך לדעת שהעלויות לא תלויות רק באופי הארוע (שכמו שהבנתם מהסקירה המקיפה שלנו יכול לנוע מהפשוט והמגניב לגרנדיוזי והראוותני), אלא גם במספר המשתתפים, כאשר – שימו לב – מספר רב יותר מייקר את העלות הכללית אבל מוזיל בד"כ את התשלום לכל משתתף. 

רק כדי לתת מושג כללי: העלויות למשתתף הן החל מ-100 ש"ח בבית, דרך 150 ש"ח למסיבה בבר/מועדון, 200-300 ש"ח לפעילות של יום אחד בשטח, 400 כולל לינת לילה בווילה עם אוכל שאתם מביאים איתכם מהבית, 500-700 לסוף שבוע בארץ ואלפי שקלים לבילוי בחו"ל. עם זאת, כפי שציינו קודם, לפעמים משתלם דווקא לצאת למסיבת רווקים בחו"ל, בעיקר ליעדים הזולים יותר כמו אלה ביוון, בקפריסין, בטומי, בבוקרשט, בודפשט, סופיה ועוד. אם מדובר בקיץ/חגים, החבר'ה במילא התכוונו לנסוע לחופשה, ואפשר לשלב אותה עם מסיבת הרווקים. 

איסוף הכסף

בגלל הטווח הרחב של המחירים, חשוב מאוד להתחשב במצב הכלכלי של המשתתפים כבר בשלב התכנון, ולא להציע הצעות שעלולות להביך חלק מהם. 

את העלויות חובה לחשב מראש ולקחת טווח ביטחון למעלה, כדי לא להישאר בלי כסף ברגע האמת.

נצל את פלאי הטכנולוגיה הקיימים לחישוב קל ולאיסוף נוח. עברו הימים של קופת-חזיר משותפת ותשלום במזומן, ואיתם גם עברה מהעולם הריצה אחרי המשתתפים והנדנוד להם. לחישוב של חלוקת העלויות בין המשתתפים, בעיקר אם כל אחד קונה ומביא משהו (שתייה, אוכל, אביזרים), ניתן להשתמש באפליקציית Splitwise, ולאיסוף הכסף פתח קבוצה יעודית בביט או בפיי-בוקס. כך גם אם משום מה הכסף לא מספיק, כפי שקורה פעמים רבות, קל להכניס לקבוצה סכומים נוספים. 

עכשיו, כשקיבלת את כל הרעיונות למסיבת רווקים, עם כל העצות, הטיפים והאזהרות, צא לדרך

אתה כבר יודע איך מתחילים, והכדור במגרש שלך. וזכור: לא חשוב אם בווגאס או בשוק מחנה יהודה – מה שעושה את ההבדל זה האווריה ומה שעושה את האווירה זה האנשים. עם תכנון טוב, האהבה והפרגון שום בלת"ם שיפול עלכם, לא יוכל להפריע או לקלקל. לא צריך לשבור תוכנית חיסכון למטרה הנשגבת של מסיבת רווקים מקורית ומוצלחת, אבל כן להוכיח לחתן לעתיד שחושבים עליו, שרואים אותו ושלא נפקיר אותו לנפשו עכשיו, כשהוא יוצא לדרך המסוכנת מכולן, אל החופה והנישואין. 

תהיו חברים ושתפו את הפוסט ב:

נפל עליך תיק לארגן את המסיבה?
קבל.י הצעה שווה לארגון מסיבה מושלמת

* ההצעה אינה מחייבת ואינה כרוכה בתשלום

המלצות צוות לאסו