לאסו מסיבות | רווקים | רווקות
לאסו מסיבות | רווקים | רווקות

4 כללים למסיבת רווקים מוצלחת

שתפו את הפוסט ב:

מסיבת רווקים היא אירוע משמח במיוחד, לפחות כמו החתונה עצמה.  מסיבת רווקים מסמלת את סיום תקופת הרווקות, תקופת החופש ומעבר לתקופה אחרת, תקופת הנישואין המחויבות. כדי להפוך את האירוע לאירוע ייחודי ובלתי נשכח צריך לעשות בו דברים ומעניינים וצריך ללוות אותו בדברים שגברים אוהבים, כאלו שמעלים חיוך על השפתיים ונשארים בזכרון.


ראשית וברור מאליו, חבריו הקרובים של החתן

בין אם הם נשואים ובין אם הם רווקים. עצם הימצאותם של כמה שיותר חברים קרובים של החתן במקום אחד כבר יוצר אוירה מיוחדת. אנשים קרובים הם הלב של כל מאורע משמח, הם אלו שגורמים לך לחייך הכי הרבה, להנות הכי הרבה ולהעביר לילה בלתי נשכח.


שנית, אלכוהול והרבה, ממש הרבה!

מסיבה טובה צריכה אלכוהול טוב. מסיבת רווקים שמכבדת את עצמה צריכה אלכוהול משובח והרבה ממנו. תוסיפו לזה גם אוכל משובח, כל מיני סוגים, בשר או מטוגנים, ציפס, חטיפים ומתוקים, העיקר שאף אחד לא ישאר רעב וכול יצאו מרוצים.


שלישית, נשים יפות, מאוד יפות.

מסיבת רווקים טובה צריכה לכלול נשים יפות עם כמה שפחות בגדים. כמובן שלא את הכלה המיועדת ולא את בנות הזוג של החברים של החתן (וגם לא את אמא שלו) אלא נשים אחרות, נשים שאפשר להשתולל לידן ולהרגיש חופשי, אקזוטיות ומפתות.


רביעית, פינה נחמדה במקום גדול

כמה שיותר יוקרתי ונוח, מקום שתוכלו להרגיש בו כמו מלכים אמיתיים, מקום שיש בו הרבה חגיגות והרבה גברים חוגגים מסביב לאותה אוירה, מעיין שבט שחוגג בשמחה. ככל שיש יותר סיבות למסיבה ויש יותר חבר'ה, יותר טוב.
מסיבת רווקים במועדון או מועדון חשפנות תענה על הקריטריונים. חברים טובים, אלכוהול, גם נשים וגם המון בלאגן וחגיגות מסביב.

תהיו חברים ושתפו את הפוסט ב:

נפל עליך תיק לארגן את המסיבה?
קבל.י הצעה שווה לארגון מסיבה מושלמת

* ההצעה אינה מחייבת ואינה כרוכה בתשלום

המלצות צוות לאסו