לאסו מסיבות | רווקים | רווקות
לאסו מסיבות | רווקים | רווקות

מסיבת רווקים עניין של גברים

שתפו את הפוסט ב:

חתונה זו שמחה גדולה, שמחה גדולה למשפחה ושמחה גדולה לחברים. המשפחה שמחה שהילד סוף סוף מתחתן והחברים שמחים גם בגלל החתונה וגם בגלל מסיבת רווקים שבפתח. בדרך כלל האחראי לתכנון מסיבת רווקים הוא החבר הכי טוב של החתן המיועד, לפעמים מתגייסים למשימה מספר חברים, כך או כך התכנון חשוב, החל מהמקום ועד לאטרקציות מעניינות.

הזיקה בין מסיבת רווקים למסיבת רווקת

הצד שני של המתרס, הבנות, מתכננות גם הן מסיבת רווקות לכלה המיועדת, גם שם יש התרגשות גדולה אבל יש הבדל בין מסיבת רווקים ובין מסיבת רווקות, כנראה בגלל ההבדל האישיותי בין נשים וגברים, המשותף הוא הרבה כיף ובלאגן! בארץ, כמעט לכל אחד יוצא להשתתף במסיבת רווקים או רווקות לפחות פעם אחת בחייו וההנאה והשמחה מרובה.

למה כדאי לתכנן מסיבת רווקים בעצם? ראשית, כי זהו האירוע האחרון בו החתן מוגדר כאיש פנוי, לפני שהוא מתחתן, לפני שתהייה לו טבעת על האצבע, מסיבת רווקים היא בעצם מסיבת ההיפרדות מן הרווקות וזה מאורע שראוי לחגוג. שנית, כי לכל החבר'ה יוצא להיפגש, לבד, בלי בנות הזוג שלהם והם יכולים לחגוג ולעשות ככל העולה על רוחם, דברים של גברים בלבד.

מסיבה איכותית וטובה נשארת חקוקה להרבה שנים

אם נפגשים במקום המוני יותר, מקום שיש בו גברים נוספים, ההנאה והשמחה יכולים להיות גדולים יותר. מן אחווה כזו של המן הגברי, אם נפגשים במועדן חשפנות למשל, חצי מהעבודה כבר נעשתה – האווירה, האוכל, השתייה הכול מוכן. הרבה מהמבקרים במועדון חשפנות באים בעצם לחגוג במסיבת רווקים. מקום כזה הוא טריטוריה של גברים, יש אלכוהול ונשים יפות ומה בעצם צריך גבר במסיבת רווקים אם לא אלכוהול ונשים ואת החברים הטובים שלו לידו.מסיבה טובה נשארת חקוקה בזיכרון להרבה שנים, של החתן ושל החברים.

מסיבת רווקים היא יחידה במינה, היא חשובה ומיוחדת לכל גבר שפניו מועדות לחתונה,

תהיו חברים ושתפו את הפוסט ב:

נפל עליך תיק לארגן את המסיבה?
קבל.י הצעה שווה לארגון מסיבה מושלמת

* ההצעה אינה מחייבת ואינה כרוכה בתשלום

המלצות צוות לאסו