לאסו מסיבות | רווקים | רווקות
לאסו מסיבות | רווקים | רווקות

איך לתכנן מסיבת רווקים

שתפו את הפוסט ב:

כל חתן זוכר את מסיבת הרווקים שלו, את כולה אם הוא נשאר פיכח ואת חלקה אם הוא שתה לשכרה. כל אחד רוצה שמסיבת הרווקים שלו תהייה בלתי נשכחת גם לחברים הקרובים. לאלו הרווקים אבל גם לאלו שכבר נשואים באושר. מסיבת רווקים היא אירוע בלתי נשכח וככל שהיא מוצלחת יותר ומאורגנת טוב יותר , היא נשמרת טוב יותר בזיכרון. אז מה בעצם גורם למסיבת רווקים להיות בלתי נשכחת.

יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון כדי לתכנן מסיבת רווקים, כולם חשובים, יש חשובים יותר ויש חשובים פחות אבל צריך לקחת בחשבון מספר פרמטרים. לדוגמא: מספר המשתתפים, מידת קרבתם לחתן המיועד, גילם של המשתתפים וגם תוכן המסיבה חשוב, מה בעצם יהיה שם. מה יעלה חיוך בלב אצל החתן והחברים.

מבחינת המשתתפים רצוי שיהיו כמה שיותר וכמה שיותר קרובים לחתן, כלל שיהיו יותר ככה תהיה  יותר שמחה (עקרון המאסה) וככל שהם יהיו יותר קרובים לחתן כך הם יותר שימחו בשמחתו ולא יהיו שם מתוך הכרח. במחשבה שנייה , גילם של המשתתפים פחות חשוב, הכי חשוב שיירצו מסיבת רווקים שמחה.

מה רצוי שיהיה במסיבת רווקים ?

ומה בעצם רצוי שיהיה במסיבת רווקים? יש דברים שידועים כמעוררי שמחה משמעותיים, כקונצנזוס, אלכוהול ונשים הם שניים מהם. אם החתן אוהב אלכוהול אז הרבה אלכוהול, אם החתן אוהב נשים אז הרבה נשים, אם הוא אוהב אוכל אז הרבה אוכל, כל דבר שהחתן אוהב ובכמויות.

מסיבת רווקים יכולה להיות קצרה, מסיבה של לילה אחד או ארוכה יותר, פסטיבל, מסיבת רווקים של מספר לילות. מן תענוג אחד מתמשך וארוך עד לחתונה. משתה של שבעה ימים ושבעה לילות. אפשר לשכור כמה חדרים במלון ולחגוג כל לילה – כל הלילה!

תהיו חברים ושתפו את הפוסט ב:

נפל עליך תיק לארגן את המסיבה?
קבל.י הצעה שווה לארגון מסיבה מושלמת

* ההצעה אינה מחייבת ואינה כרוכה בתשלום

המלצות צוות לאסו

לופט 98-תל אביב

לופט 98 תל אביב לופט 98 הממוקם סמוך לבניין עזריאלי , מעוצב בצורה מודרנית